Piknik w „Radości” ze Strażakami
Dnia 06.06.2008r. w Głębockiem odbył się „Piknik w Radości ze Strażakami”. Jest to impreza cykliczna dla osób niepełnosprawnych z powiatu konińskiego. Podczas imprezy integracyjnej uczestnicy mogli wykazać się umiejętnościami plastycznymi i sportowymi. Głównym punktem programu imprezy były pokazy strażackie oraz pokaz pomocy przed medycznej, który zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Medycznych w Koninie. …. Read More
