Halloween

Środowiskowy Dom Samopomocy w Koninie zaprosił nas na bardzo interesującą imprezę Halloween (mieliśmy taką nadzieję). Kilka dni szykowania strojów, przemyśleń, ulepszeń poszło na marne, ponieważ impreza na którą się szykowaliśmy okazała się nagrodzeniem słynnych gwiazd Hollywood 2009r. Niestety nasze stroje trochę się różniły od gospodarzy. Ewka przebrała się za dynię, Błażej za szkieletora, a Przemek za ducha śmierć. Beatka przebrała się za czarownicę, i wygrała konkurs. Byliśmy z niej dumni, choć wyróżniała się od reszty zdobywców nagrody ? Elvisa Presleya i Angeliny Jolie. Najlepsze było to, że pomimo tej niecodziennej pomyłki i skrępowania naszych podopiecznych impreza była bardzo udana.

DJ, który prowadził tę imprezę stanął na wysokości zadania. Pomimo ogromnego zmęczenia nie dało się opuścić nawet jednej piosenki, ponieważ tak trafiały do naszych serc i upodobań, że nogi same rwały się do tańca. Była również specjalna dedykacja dla naszej pary: Asia i Mirek byli bardzo mile zaskoczeni.

To był chyba jedyny wolniejszy utwór na całej imprezie. Nie chcieliśmy jechać do domku, ale niestety nadeszła na to pora. Podziękowaliśmy pracownikom i podopiecznym ŚDS Konin za udaną imprezę i wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do domków.

Zobacz zdjęcia