Jarosławiec

Jarosławiec to miejscowość nadmorska, którą dobrze znamy i chętnie odwiedzamy. W zaprzyjaźnionym ośrodku wypoczynkowym ?Marysieńka? zawsze znajdujemy zakwaterowanie. Tegoroczny wyjazd nad morze odbył się w dniach 10-14 sierpnia.

Jarosławiec przywitał nas piękną pogodą, dlatego szybko rozpakowaliśmy się w domkach i wyruszyliśmy przywitać się z morzem.   I tak minął nam pierwszy dzień turnusu. Późnej pogoda  nie była tak łaskawa, niebo pokryły chmury i zaczął wiać wiatr wywołując sztorm. Amatorom opalania i kąpania  pozostało jedynie spacerowanie brzegiem wzburzonego morza.

Wieczorami spotykaliśmy się na wspólnych ogniskach, a później chodziliśmy zachwycać się zachodami słońca.

Podczas pobytu w ?Marysieńce? nikomu się nie nudziło, każdy spędzał czas w odpowiedni dla siebie sposób. Jedną z głównych atrakcji było wychodzenie na lody, gofry oraz na zakupy pamiątek.

Gdy pogoda poprawiła się i zaświeciło słoneczko wyruszyliśmy na plażę, gdzie rozłożyliśmy koce, opalaliśmy się,  a chłopaki zażywali morskich kąpieli.

Aby uatrakcyjnić pobyt w ?Marysieńce? zorganizowaliśmy wyjazd do Aquaparku mieszczącego się w Darłówku. Na basenach zażywaliśmy kąpieli w jacuzzi, zabaw na zjeżdżalniach, a była to nie lada atrakcja.

Wszystko co dobre szybko się kończy i tak nadszedł czas wyjazdu. Pobyt nad morzem był dla wielu ogromną atrakcją   i przeżyciem, którego długo nie zapomnimy.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii