Impreza Integracyjna w Milinie

     Organizatorami w/w imprezy byli pracownicy i uczestnicy Szkoły Twórczej Integracji w Milinie. Poza naszym Ośrodkiem udział brały również szkoły podstawowe z pobliskich miejscowości. Każda ze szkół podstawowych przygotowała przedstawienie związane z Morzem Bałtyckim. Po obejrzeniu przedstawień rozpoczęły się zawody sportowe m.in. noszenie butelek 5l z wodą, gdzie nasi chłopcy (Radek i Mirek) okazali się najlepszymi strongmenami. Z kolei w przerzucaniu piłki przez siatkę górowały dziewczyny (Julka i Marzenka).

     Po zaliczeniu konkurencji zostaliśmy zaproszeni na pyszną grochówkę i kiełbaski. Oczywiście nasi podopieczni i w tej dziedzinie okazali się najlepsiJ. W trakcie posiłku przygrywała nam muzyka, co wyraźnie wpływało na zwiększenie apetytu. Nasi podopieczni nie stronili od zabawy. Na zakończenie imprezy zostaliśmy obdarowani upominkami.

     Za udział w zawodach otrzymaliśmy radiomagnetofon i każdy z podopiecznych album do zdjęć. Wszyscy byli tak zmęczeni, iż w drodze do domu co niektórzy zasnęli.