Uniejów i ZOO Safari

Wyjazd do term w Uniejowie oraz ZOO Safari w Borysewie

          Dzięki dotacji z budżetu Wojewody Wielkopolskiego na realizację zadania kształtującego umiejętności funkcjonowania osób niepełnosprawnych w relacjach społecznych, podopieczni Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ?Radość? z Głębockiego, uczestniczyli w wycieczce  do Uniejowa i Borysewa. Piękny i słoneczny ? ostatni dzień lata ? wypełniły niecodzienne atrakcje.
          Pierwszy etap, to kompleks termalno-basenowy w Uniejowie, gdzie można było poszaleć w basenie z gorącą wodą solankową, zwiedzić zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich i otrzeć się o klimaty średniowiecznego zamczyska, by później powrócić do teraźniejszości i podziwiać przepiękne nadwarciańskie błonia.
          Odprężeni i zrelaksowani kąpielami zdrowotnymi ? podopieczni Stowarzyszenia pojechali do ZOO Safari w Borysewie. Zebry, wielbłądy, kuce, lamy, małpy, kajmany i tygrysy towarzyszyły zwiedzającym do wieczora. Niezapomniane wrażenia ostatniego dnia lata na pewno będą rozjaśniały nam szare jesienne i zimne dni, a wspaniała wycieczka na długo pozostanie  w pamięci wszystkich uczestników ? podopiecznych Stowarzyszenia Radość.

Galeria zdjęć: tutaj