Regaty przy Marinie

16 czerwca zostaliśmy zaproszeni przez OSiR na wyprawę statkiem ?Pawełek? po jeziorze Ślesińskim oraz na regaty zorganizowane przez Klub Żeglarsko-Motocyklowy ?KAPER?. Organizatorami tego spotkania byli: radny gminy Ślesin ? Tadeusz Pośnik oraz dyrektor OSiR w Ślesinie ?  Jan Radzimski.

Dzięki Ich uprzejmości, wspólnie z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Ślesinie mieliśmy okazję popływać ?Pawełkiem? oraz żaglówkami po jeziorze Ślesińskim. W przerwie między rejsami udaliśmy się do restauracji w OSiRze na grochówkę. Każdy zajadał się z takim apetytem, że  na sali panowała cisza jak makiem zasiał. Żeglowanie bardzo się wszystkim podobało, a dobry nastrój nie opuszczał nikogo.

Po tych atrakcjach udaliśmy się do ?Smażalni Pod Złotym  Leszczem? na grilla, gdzie zostaliśmy poczęstowani kiełbaskami oraz pysznymi skrzydełkami. Apetyty, po dniu spędzonym na wodzie, tak nam dopisywały, że zjedliśmy również wcześniej przygotowane przez nas placki oraz czekoladę. Po całym dniu spędzonym na słońcu, odpoczynek pod parasolami był dla każdego z nas zbawienny.

 

Galeria zdjęć: tutaj