Andrzejki

25.11.2009r. w Domu Kultury w Ślesinie odbyła się integracyjna zabawa Andrzejkowa. Uczestniczyli w niej nie tylko nasi podopieczni, ale również uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Ślesinie, podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie, a także uczniowie Gimnazjum razem z opiekunami.

Na początku wszystkich gości przywitała p. kierownik Halina Wesołowska. Wieczór Andrzejkowy tradycyjnie rozpoczęto laniem  wosku. Przy tej wróżbie było wiele zabawy i śmiechu. Nasza p. kierownik wspaniale odczytywała wszystkie ?odlewy woskowe?. Dla każdego znalazła miłe słowo. Zabawę uświetniły występy karaoke wykonane przez chętne osoby. Najwięcej oklasków i największe uznanie zdobyła nasza para zakochanych ? Asia i Mirek oraz Artur? Należy oczywiście wspomnieć tu o brawurowym występie najmłodszego uczestnika zabawy wykonanym przez Natalkę.

Przez cały wieczór wszyscy wspaniale bawili się przy muzyce puszczanej przez naszego ośrodkowego DJ Michała. Wśród wielu przebojów każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Przez cały czas zabawy wszyscy uczestnicy zabawy mogli posilić się jedząc pyszne ciasta, przygotowane przez naszych podopiecznych, a także ich rodziców.

W trakcie zabawy pojawiły się ?prawdziwe wróżki?, które profesjonalnie zajęły się swoją pracą

 

Zobacz zdjęcia