Piknik Ze Strażakami 2009

Dnia 28.05.2009r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Głębockiem odbył się V Piknik w Radości ze Strażakami. Jest to cykliczna impreza o charakterze integracyjnym. W tym szczególnym dla nas dniu odwiedziły nas osoby na które w przeciwieństwie do pogody zawsze można liczyć: pani Poseł Elżbieta Streker-Dembińska, Zastępca Burmistrza Władysław Kocaj, radny Władysław Mielcarek, sołtys wsi Głębockie a także pani Anneke Mulder z Fundacji ?Help de Polen?. Wśród ośrodków, które zaszczyciły nas swoją obecnością były: WTZ Mielnica, ŚDS Ślesin, DPS Ślesin, ŚDS Konin, ul. 11 listopada, WTZ Konin, ul. Zagórowska, Fundacja ?Podaj Dalej? z Konina, ŚDS z Turku, WTZ Wilczym.

                Podczas imprezy integracyjnej uczestnicy mogli wykazać się umiejętnościami plastycznymi i sportowymi. Po konkurencjach wszyscy zostali zaproszeni na pyszną grochówkę, którą przygotowali jak co roku ? strażacy z Holendrów Szyszyńskich. Niestety zaplanowaną dyskotekę przy udziale zespołu muzycznego pokrzyżował deszcz. Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych panowała świetna atmosfera.

Pragniemy serdecznie podziękować strażakom z Holendrów Szyszyńskich za pyszną grochówkę jak i czynny udział i pomoc w zorganizowaniu Pikniku, opiekunom i uczniom Środowiskowego Hufca Pracy i Gimnazjum w Ślesinie.

Obejrzyj zdjęcia